همانطور که می دانید قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در تهران است. اگر زمانی به دنبال بهترین قالیشویی در تهران بودید می توانید با مجموعه قالیشویی میهن در تماس باشید تا فرش و گلیم خود را به بهترین شکل شستشو دهید. استفاده از خدمات مجهزترین و بهترین قالیشویی در تهران باعث شده است تا همواره این مرکز طرفداران و مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کند. برخی از خدمات قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در تهران عبارت اند از: شستشوی فرش، خشکشویی مبلمان و موکت، ریشه بافی، دارکشی، شیرازه دوزی، لکه برداری و همچنین رنگرزی است.

در مقالات قبل شما را با برخی از نحوه خشک کردن فرش آشنا کردیم تا اگر نتوانستید به بهترین قالیشویی در تهران دسترسی داشته باشید بتوانید خودتان بعد از شستشوی فرش فرش و گلیم خود را به خوبی خشک کنید. زمان را از دست ندهید و در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با برخی از ترفند ها برای خشک کردن بهتر فرش و گلیم آشنا کنیم.

  1. پاک کردن رطوبت از فرش

اولین قسمت در خشک کردن فرش اسن است که مانع چکه کردن و خیس کردن فرش شوید. آسان ترین راه برای ار بین بردن رطوبت فرش استفاده از جاروی آب کشی است. این جارو ها یکی از بهترین وسایل برای از بین بردن رطوبت فرش هستند. این جارو ها ارزان هستند و حتی می توانید یکی از آن ها را هر زمان که بخواهید اجاره کنید.

  1. به اسباب و وسایل منزل دسترسی داشته باشید.

اگر اسباب و اثاثیه در اتاق دارید، باید آن ها را چک کنید تا ببینید آیا رطوبت روی آن ها تاثیر گذاشته است یا خیر. نباید اجازه دهید تا رطوبت به وسایل و اثاثیه منزل آسیب برساند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
دارکشی فرش چیست؟

برای اطلاع از شرایط و قیمت خدمات قالیشویی میهن، بهترین قالیشویی در تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *