آیا به دنبال یک قالیشویی در تهران هستید؟ آیا می خواهید با خیالی آسوده فرش های قیمتی و ارزشمندتان را به یک قالیشویی در تهران بسپارید؟ همانطور که می دانید قالیشویی میهن یکی از بهترین و با سابقه ترین قالیشویی هایی است که به عنوان مجهزترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. در مقالات قبل شما را با شستشوی فرش و همچنین آموزش های لازم آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه خشک کردن فرش نیز آشنا کنیم تا اگر به بهترین قالیشویی در تهران دسترسی نداشتید بتوانید خودتان خدمات شسستشو و خشک کردن فرش را انجام دهید.

اگر فرش شسته شده شما خشک نشده کف منزل پهن شود مشکلات بسیار جدی برای کف و همچنین خود فرش به وجود می آید.

در اینجا به شما می گوییم که اگر فرش شما رطوبت داشت چطور رطوبت فرش را از بین ببرید.

  • از کجا بدانید که فرش شما مرطوب است؟

ممکن است این سوال احمقانه به نظر برسد اما حقیقت این است که گاهی فرش نشان نمی دهد که هنوز رطوبت دارد. ممکن است گوشه های خانه قطره های آب جمع شده باشد و شما متوجه نشده باشید.

یکی از راه هایی که می توانید تشخیص دهید که فرش هنوز بعد از شستشو مرطوب است یا خیر بوی نم و رطوبت است. اگر بوی نم در خانه بماند واقعا بوی بدی در محیط پخش خواهد شد.

اگر متوجه شدید که بوی نم با جارو کشیدن و تمیز کردن از بین نرفت در می یابید که فرشتان هنوز هم خیس و نم دار است. بوی نم و باقی ماندن رطوبت در فرش باعث آلرژی و حساسیت می شود.

  • آیا باید فرش خیس را سر جایش پهن کنید؟
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهکار های بهترین قالیشویی در غرب تهران برای شستشوی فرش( بخش دوم)

هنگامی که از مسافرت به خانه بر می گردید و می بینید که کف پذیرایی و اتاق نشیمن خیس شده است مشخص نیست که آیا چند ساعت و یا چند روز فرش نمدار بوده است. اگر فرش خیس را کف اتاق پهن کنید نه تنها فرش شما آسیب می بیند بلکه کفپوش و کف منزل نیز دچار فرسودگی و آسیب می شود.

برای اطلاع از قیمت شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *