قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در تهران خدمات بسیار عالی را در خصوص شستشوی فرش، شیرازه دوزی، دارکشی، رنگ برداری، رنگرزی و همچنین خشکشویی مبلمان و موکت در اختیارتان قرار دادیم. در مقالات قبل شما را با نحوه شستشوی فرش آشنا کردیم ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر شستشوی فرش آشنا کنیم تا اگر به این قالیشویی در تهران دسترسی نداشتید بتوانید خودتان تا حدودی با شستشوی فرش آشنایی داشته باشید.

  1. از شامپو فرش استفاده نکنید. آب داغ به تنهایی می تواند فرش شما را تمیز کند. فقط اطمینان پیدا کنید که ماشین شستشو را با آب داغ پر کرده اید.
  2. اگر فرش شما خیلی چرک و کثیف شده است می توانید 1 پیمانه سرکه را به 2.5 گالن آب اظافه کنید تا از آن برای شستشوی عمیق فرش استفاده کنید.
  1. هر یک از ماشین های شستشو از دو حالت تنظیم دارد. اولین دکمه آب داغ را بر روی فرش می پاشاند و دومین دکمه آب را جمع می کند. سعی کنید بیشتر زمان شستشو را به جمع کردن و مکش آب اختصاص دهید. هنگامی که آب از فرش مکیده شد تا جایی بهتر است تا فرش هرچه سریع تر خشک شود.
  2. بار دوم بهتر است تا از بخار شوی استفاده کنید. آیا ماشین شوینده را اجاره کرده اید؟ بهتر است تا از ماشین شوینده با کیفیتی برای شستشوی فرش استفاده کنید.
  3. اجازه دهید تا فرش شما به طور کامل خشک شود. هنگامی که فرش کاملا خشک شد اسباب و لوازم منزل را می توانید روی فرش بچینید. حتما در زیر پایه های فرش تکه ایی ورق آلومینیومی قرار دهید تا فرش شما لک نشود و جای پایه ها روی فرش باقی نماند.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
چطور دوام فرش را افزایش دهیم؟

قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در تهران است و تضمین می کند تا شستشوی فرش شما عزیزان را بدون هیچ گونه آسیبی انجام دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *