بهترین قالیشویی در تهران

همانطور که می دانید بهترین قالیشویی در تهران قالیشویی میهن است. شما می توانید با خالی آسوده فرش و گلیم خود را به ایت قالیشویی بسپارید. این قالیشویی در تهران علاوه بر ارائه خدماتی نظیر شستشوی فرش خدمات دیگری نظیر خشکشویی مبلمان و موکت و همچنین دارکشی، رنگ برداری و رنگرزی را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

در مطالب قبل شما را با آموزش لکه بری فرش و همچنین ترفند هایی برای خشک کردن فرش آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد آموزش های این قالیشویی در تهران اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

قبلا در مورد آموزش لکه بری توضیح دادیم و گفتیم که برای از بین بردن بوی فرش چه کارهایی انجام دهید. وقتی متوجه لکه ایی روی فرش و گلیم خانه می شوید بهتر است تا در اولین فرصت آن را پاک کنید. حتما هنگامی که می خواهید از شوینده ایی استفاده کنید آن را به گوشه ایی از فرش که زیر مبل قرار دارد بمالی و اجازه دهید تا 15 دقیقه بماند اگر به فرش شما آسیبی وارد نکرد می توانید از آن برای از بین بردن لکه فرش استفاده کنید.

نگران نباشید، بیشتر لکه ها با استفاده از باروکس تمیز می شوند.

از بین بردن لکه خون: با استفاده از آب یخ و نمک می توانید این لک را پاک کنید. اسفند را آغشته به آب نمک کنید و روی لکه بمالید. و با یک حوله آن را خشک کنید. و اگر لازم شد دوباره این روند را تکرار کنید. حتما بهتر است برای این کار از دستکش استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آموزش های بهترین قالیشویی در غرب تهران( بخش اول)

از بین بردن لکه های غیر روغنی

1 قاشق چایخوری سرکه سفید را با 1 قاشق چایخوری محلول شوینده و 1 پیمانه آب ولرم

را با هم مخلوط کنید.

در ادامه مقالات شما را با لکه بری از فرش بیشتر آشنا می کنیم.

همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان بهترین و مجهز ترین قالیشویی در تهران شناخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *