قالیشویی در تهران

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در تهران هستید بی شک قالیشویی میهن انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. بهترین و مجهزترین قالیشویی در تهران نامی است که به خاطر خدمات فوق العاده این مجموعه برای قالیشویی میهن در نظر گرفته شده است.

در مقالات قبل شما را با خدمات این قالیشویی در تهران آشنا کردیم. و گفتیم که برای لکه بری فرش باید چه کارهایی انجام دهید. همچنین با مطالعه مطالب قبل می توانید در مورد ریشه فرش دستبافت اطلاعات لازم را به دست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد قالیشویی میهن و همچنین نحوه لکه بری از فرش اطلاعات لازم را به دست آورید.

همانطور که گفتیم هنگامی که می خواهیم فرش را شستشو دهیم باید محلول مورد نظر را ابتدا روی قسمت کوچکی از فرش چک کنیم تا ببینیم رنگ پس می دهد یا خیر. هر قسمتی از فرش را که شک دارید می توانید دوباره تست کنید. لکه های مرطوب باید با دقت بررسی شوند ممکن است تغییر رنگی روی دستمال نشان داده نشود.

وقتی که آزمایشات لازم را قبل از شستشوی فرش انجام دهید و اطمینان پیدا کنید که مشکلی برای فرشتان پیش نمی آید مطمئن خواهید بود که بعدا پشیمانی به بار نمی آید و متاسف نمی شوید.

اگر نتوانستید محلول و شوینده ی مناسبی را برای شستشوی فرش انتخاب کنید می توانید از یک کارشناس کمک بگیرید.

برای از بین بردن بوی فرش چه کاری لازم است؟ استفاده از پودر های از بین برنده بو و پاشیدن آن ها روی قسمت هایی که احساس می کنید بو می دهد بسیار موثر خواهد بود البته فراموش نکنید که بعد از ریختن پودر روی فرش می توانید از جارو استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهنمای خشک کردن فرش

بسیاری از کار هایی که ممکن است باعث بو گرفتن فرش شما شود از جمله کشیدن سیکار، بوی غذا و … می تواند قبل از اینکه روی فرش تاثیر بگذارد توسط سیستم تهویه و فن از محیط خارج شود.

در ادامه شما را با سایر آموزش های لازم آشنا خواهیم کرد.

همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در تهران ارائه دهنده بهترین خدمات شستشوی فرش با اطمینان خاطر برای شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *