قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران چطور فرش های ابریشمی را می شوید؟ بافت فرش های ابریشم بسیار طبیعی است، ابریشم از لارو پیله ی کرم ابریشم تولید می شود. تارهای ابریشم به ترتیب تنیده می شوند. ابریشم یکی از مستحکم ترین بافت های طبیعی است، اما وقتی خیس شود تا 20 درصد از مقاومت خود را از دست می دهد. ابریشم به خاطر شکستن نور بسیار معروف است، از ابریشم برای بافتن فرش های اعلا استفاده می شود. پاک کننده های شیمیایی، آب داغ، بخار های شستشوی فرش ممکن است به فرش هایی با بافت ابریشمی آسیب برساند. بنابراین باید فرش های ابریشمی را به صورت حرفه ایی بشویید تا آسیب نبینند. نگران نباشید با خدمات عالی قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران می توانید با خیال راحت شستشوی فرش اعلا و گرانقیمتتان را مانند فرش های ابریشمی به قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بسپارید. اما اگر می خواستید خودتان فرش ابریشمی را بشویید به نکات زیر در شستشوی فرش ابریشمی توجه کنید.

اول از همه گردو غبار و کثیفی را از روی فرش ابریشمی پاک کنید.

با دقت تمام فرش را جارو کنیداز سری جارو برای جارو کردن فرش ابریشمی استفاده کنید، بدون سری جارو این کار را انجام ندهید چون ممکن است سر لوله جارو بافت فرش را ازبین ببرد، کرک های فرش را کم کند و به فرش آسیب برساند. اگر نتوانستید به خوبی این کار را انجام دهید می توانید فرشتان را به قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بسپارید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
رنگ برداری

با جاروی دستی فرش ابریشمی را جارو کنید.

جاروی دستی را به آرامی بر روی فرش بکشید تا فرش ابریشمیتان آسیب نبیند.

فرش ابریشمیتان را خوب بتکانید.

در حیاط یا تراس خانه فرش ابریشمی را به خوبی بتکانید تا گرد و غبار از فرش خارج شوداین کار باعث می شود که هوا از فرش بیرون برود و اگر فرش بو گرفته این بو از بین برود. اگر نمی توانید به خوبی این کار را انجام دهید می توانید فرش اعلا و گرانقیمت خود را با خیالی آسوده به قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بسپارید.

لکه های مایع را از فرش ابریشمی پاک کنید.

برای از بین بردن لکه هایی که روی فرش ریخته از جوش شیرین استفاده کنید.  با یک دستمال تمیز می توانید این کار را انجام دهید. سپس با یک پارچه خشک روی مایع بمالید تا جوش شیرین های اضافی پاک شوند. اجازه دهید تا فرش خشک شود. از وسایلی مانند سشوار برای خشک کردن استفاده نکنید.

اگر نمی توانید لکه های فرش را به خوبی پاک کنید می توانید شستشوی فرش را به قالیشویی میهن قالیشویی درغرب تهران بسپارید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!