قالیشویی در غرب تهران

همانطور که می دانید کارشناسان حرفه ایی در قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران خدماتی نظیر رنگرزی، شستشوی فرش، ریشه بافی، شستشوی فرش اعلا، شیرازه دوزی، دارکشی فرش، خشکشویی مبلمان و موکت و چرم دوزی را انجام می دهند و علاوه بر اینها رنگ برداری فرش را نیز انجام می دهند و لکه ها را از فرش شما پاک می کنند.

در خدمات رنگ برداری قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران می توانید این نوع خدمات را داشته باشید

  • لکه برداری- پاک کردن لکه های کثیف و چرک.
  • بوزدایی- نوکردن فرش و ازبین بردن بوی نامطبوع فرش.
  • رنگ برداری

ما می دانیم که مشتریان عزیز ما چقدر نگران این هستند که فرش هایشان را نزد قالیشویانی بفرستند که از سلامت فرش خود مطمعن باشند. برای همین است که قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران همیشه طوری خدمات خود را ارائه می دهد که انگار برای خانواده و عوامل خودش خدمات فرش را انجام می دهد. اطمینان داشته باشید که از زمانی که شما فرش خود را به قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران می سپارید تا زمانی که آن را تحویل می گیرید در تمام مراحل خدماتی نظیر رنگ برداری مراقبت های ویژه ایی انجام می گیرد.

قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران در کار خود ماهر است، و کاری را انجام نمی دهد که به فرش شما آسیب وارد شود. به همین خاطر است که معمولا قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بیشتر با دست خدمات خود را انجام می دهند تا اینکه بخواهد از ماشین استفاده کند. علاوه بر این قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران از مواد شوینده طبیعی برای خدمات خود استفاده می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
شستشوی فرش

در قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران چرا از مواد طبیعی استفاده می شود؟

در بافت فرش های دست بافت در واقع لانولین ( نوعی روغن طبیعی از پشم گوسفند) وجود دارد که فرش را در برابر آلودگی و لک محافظت می کند. اگر در شستشوی فرش از مواد شوینده شیمیایی استفاده شود، لانولین از بین می رود و به دنبال آن رنگ برداری از فرش بسیار مشکل می شود.

برای انجام خدماتی نظیر رنگ برداری می توانید به قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران اطمینان کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!