قالیشویی در غرب تهران خشکشویی

قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران خدماتی نظیر خشکشویی مبلمان و موکت را نیز علاوه بر خدمات شستشوی فرش به شما ارائه می دهد. می توانید مبلمان و موکت خود را با خیال راحت به دستان توانمند کارشناسان قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بسپارید. اگر امکان این را نداشتید که با قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران در تماس باشید و تمایل داشتید تا خودتان این کار را انجام دهید و خشکشویی مبلمانتان را انجام دهید می توانید به نکات آموزشی زیر توجه داشته باشید.

اگر می خواهید با خدمات شستشوی فرش قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بیشتر آشنا شوید مطالب دیگر را مطالعه کنید.

چطور در منزل خشکشویی مبلمان را انجام دهیم؟

مبلمان جزو لوازمی از منزل است که به سرعت کثیف می شوند و نیاز به خشکشویی و نظافت دارند. اگر لکه ها و کثیفی ها روی مبلمان به مدت زیادی بماند برای تمیز کردن آنها بیشتر به زحمت می افتید. برای تمیز کردن مبلمان به کمی زمان نیاز دارید البته مواد شوینده نیز لازم اند.

  • قسمت های بزرگ را جارو بزنید. قبل از اینکه به طور جدی مبلمان را تمیز کنید باید به طور سطحی روی مبل را جارو بزنید.
  • از برس استفاده کنید.
  • پرز های روی مبل را بگیرید
  • از جنس پارچه مبل آگاه شوید

از شوینده های مخصوص پارچه های مبلی استفاده کنید، این شوینده ها اغلب مایع هستند، می توانید از نرم کننده نیز استفاده کنید. اگر نتوانستید موارد فوق را انجام دهید می توانید خدمات خشکشویی مبلمان و موکت خود را به قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران بسپارید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
شستشوی فرش

شوینده را با مایع نرم کننده ترکیب کنید، یک دستمال تمیز را آغشته به مواد شویند کرده و سپس به لکه های موجود در مبلمان بمالید، اجازه دهید تا 10 دقیقه مواد روی مبل بماند. با استفاده از یک جاروی بخار روی موضع را تمیز کنید .

اگر برای مواردی که ذکر شد دچار مشکل شدید می توانید از خدمات قالیشویی میهن قالیشویی در غرب تهران استفاده کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!