آیا تا به حال از خدمات قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در تهران استفاده کرده اید؟ آیا با این مرکز آشنا نشده اید و به دنبال یک قالیشویی در تهران می گشتید که خدمات خوب و بی نقصی را به شما ارائه دهد؟ با استفاده از خدمات این قالیشویی در تهران می توانید با خیالی آسوده فرش های ارزشمندتان را به دستان حرفه ایی و توانمند کارشناسان ما بسپارید. در مقالات قبل شما را با نحوه خشک کردن فرش آشنا کردی و اطلاعات مهمی در مورد شستشوی فرش و آموزش های لازم در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه خشک کردن فرش اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  1. به جریان هوا توجه داشته باشید.

تا جایی که ممکن است باید جریان ها را در منطقه ایی که فرش را پهن کردید به ایجاد کنید تا بوی نم و رطوبت از بین برود. پنجره ها را باز کنید و پنکه را به سمت زمین بگیرید تا فرش زود تر خشک شود و رطوبت سریع تر از اتاق خارج شود.

پنکه های حرفه ایی و قوی بهترین گزینه برای از بین بردن رطوبت فرش هستند اگر چه پنکه های معمولی نیز از هیچی بهتر هستند!

       4. تعویض لایه فرش

در بیشتر موارد جایی که فرش شما آغشته به آب شده و خیلی خیس است. لایه فرش از بین خواهد رفت بنابراین بهتر است تا آن را عوض کنید تا فرشتان کپک نزند و نم و رطوبت زیادی را به خودش نکشد.

       5. استفاده از جاروی بخار

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
هر آنچه در مورد مراقبت و نگهداری از فرش باید بدانید

جاروی بخار مواد سمی و مضر را از بین می برد. می توانید این کار را خودتان انجام دهید و یا از بهترین قالیشویی در تهران برای خشک کردن فرشتان کمک بگیرید. هنگامی که از جاروی بخار روی فرش استفاده می شود حرارت و گرمای بالا میکروب ها و باکتری ها و همچنین مواد سمی را از بین می برد.

برای اطلاع از خدمات مجهزترین قالیشویی در تهران یعنی قالیشویی میهن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *