آموزش های بهترین قالیشویی در غرب تهران( بخش اول)

قالیشویی در غرب تهران

همانطور که می دانید قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در غرب تهران است. شما می توانید با استفاده از خدمات ویژه ایی که بهترین قالیشویی در غرب تهران به شما ارائه می دهد فرش های قیمتی و ارزشمند خود را شستشو دهید. قالیشویی میهن، قالیشویی در غرب تهران علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری را به نحو احسنت به شما عزیزان ارائه خواهد داد، خدماتی مانند رنگرزی، رنگ برداری، خشکشویی مبلمان و موکت، ریشه بافی، شیرازه دوزی، چرم دوزی و همچنین دارکشی فرش.

همانطور که می دانید شستشوی فرش و همچنین تعمیرات و رفو کردن فرش به مهارت نیاز دارد و اگر مرکزی که فرش های ارزشمندتان را به آنجا می سپارید در کارشان حرفه ایی و متخصص نباشند به فرش شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می کنند و باعث می شوند هزینه های بسیار بالایی را پرداخت کنید. به همین خاطر ما به شما این اطمینان را می دهیم تا با استفاده از خدمات قالیشویی میهن، قالیشویی در غرب تهران با خیالی آسوده از ارائه خدمات با کیفیت بالای بهترین قالیشویی در غرب تهران بهره مند شوید. اگر در شهرستان یا خارج از کشور زندگی می کنید و شانس این را ندارید تا از خدمات ویژه بهترین قالیشویی در غرب تهران استفاده کنید، ما آموزش های لازم را برای شستشوی فرش به شما می دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش شستشوی فرش

برای اینکه بتوانید از فرش خود سالیان سال استفاده کنید باید مراقبت های ویژه ایی را برای آن در نظر بگیرید.

اول از همه پشت و روی فرش را به خوبی جارو بزنید تا گرد و غبار و آلودگی ها از فرش پاک شوند. اگر حیوان خانگی دارید از یک برس استفاده کنید تا موهای چسبیده شده به فرش گرفته شود. فرش را روی یک سطح ضد آب پهن کنید. بهتر است فرش را داخل  پاسیو پهن کنید. اگر می خواهید از مواد شوینده برای تمیز کردن فرش استفاده کنید حتما طرز استفاده از مواد شوینده را بخوانید. می توانید خودتان هم مواد شوینده برای تمیز کردن فرش را درست کنید. می توانید کمی مایع ظرفشویی را داخل یک سطل آب ولرم بریزید. از آب خیلی داغ استفاده نکنید زیرا به فرش شما آسیب وارد می کند. قبل از اینکه تمام محلول را روی فرش بریزید، کمی از محلول را روی قسمتی کوچکی از فرش امتحان کنید، اگر رنگ فرش عوض نشد می توانید شستشوی فرش را شروع کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آموزش شستشوی ریشه فرش دستباف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 17 =

درخواست خدمات

02122734475