قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در غرب تهران آماده ارائه بهترین خدمات شستشو و ترمیم و تعمیر فرش به شما عزیزان است. شما می توانید با استفاده از خدمات تخصصی قالیشویی در غرب تهران از مهارت و تخصص کارمندان این مرکز در مورد شستشوی فرش، دارکشی فرش، ریشه بافی، شیرازه دوزی، چرم دوزی، رنگرزی، و سایر خدمات بهره مند شوید. شما می توانید با استفاده از آموزش هایی که بهترین قالیشویی در غرب تهران به شما می دهد، در مورد شستشوی فرش و تعمیرات فرش اطلاعات بسیار خوبی را به دست آورید تا اگر توانایی تحویل فرش های قیمتی و ارزشمندتان را به قالیشویی میهن، قالیشویی در غرب تهران نداشتید از این آموزش ها استفاده کنید. در مقاله قبل مجهز ترین قالیشویی در غرب تهران برخی از آموزش ها را به اطلاع شما رساند. با ما همرا باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد شستشوی فرش به دست آورید.

آیا می خواهید بدانید که چطور می توانید فرش های ایرانی را تمیز کنید؟

برای لکه بری از فرش های ایرانی می توانید با استفاده از رنگ برداری قالیشویی میهن، قالیشویی در غرب تهران  از بهترین خدمات این مرکز بهره مند شوید اما اگر به قالیشویی در غرب تهران دسترسی ندارید باید مراحل زیر را طی کنید:

برای لکه برداری و رنگ برداری از فرش با ارزشتان باید 1 قاشق چایخوری مایع ظرفشویی را با یک لیتر آب گرم( نباید داغ باشد)، یک قاشق چایخوری سرکه را باهم مخلوط کنید. از یک دستمال لطیف و نرم برای مالیدن مواد روی فرش استفاده کنید. دستمال را آرامی روی لکه ها قرار دهید. سعی کنید دستمال را روی لکه ها نکشید. زیرا بافت فرش از بین می رود و ممکن است رنگ فرش مات شود. اجازه دهید مواد 5 دقیقه روی لکه ها باقی بمانند. از یک دستمال تمیز دیگر استفاده کنید، آن را خیس کنید و روی لکه ها بکشید. سپس با یک حوله ی تمیز فرش را خشک کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با 5 لکه اصلی فرش( بخش چهارم)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *