آشنایی با 5 لکه اصلی فرش( بخش چهارم)


در انتخاب بهترین قالیشویی در تهران باید به چه مواردی توجه داشته باشید؟ همانطور که می دانید یک قالیشویی در تهران و یا شهرستان های دیگر باید توانایی ستشوی فرش شما را بدون هیچ آسیبی داشته باشد. متاسفانه برخی از قالیشویی ها با ارائه خدمات خود از جمله شستشوی فرش ممکن است باعث آسیب به فرش های ارزشمند و گرانقیمت شما شوند. به همین خاطر باید فرش هایتان را به بهترین قالیشویی در تهران و یا سایر شهر ها بسپارید تا خیالتان از بابت شستشو و سلامت فرش راحت باشد.

در مقالات قبل شما را با چند لکه اصلی فرش آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سایر لکه هایی که ممکن است فرش شما را کثیف کند اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

از بین بردن لکه خون

ممکن است روی لباس یا فرشتان لکه خون بریزد.  برای از بین بردن لکه فرش باید تا جایی که می توانید تلاشتان را بکنید. مانند سایر لکه ها هر چه سریع تر این لکه را پاک کنید راحت تر فرشتان تمیز می شود. به دلایل مختلفی ممکن است فرش شما لک شود. مهم این است که هرچه سریع تر فرشتان را تمیز کنید. با استفاده از این ترفند ها می توانید لکه خود را از فرش پاک کنید:

برای پاک کردن لکه خون همیشه باید به جای آب گرم یا داغ از آب سرد استفاده کنید. توجه به این نکته مهم است چرا که خود با گرما لخته می شود و آب سرد باعث می شود تا لکه به عمق فرش نفوذ نکند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
چطور دوام فرش را افزایش دهیم؟

با استفاده از لکه بر های مخصوص لکه های خون می توانید فرشتان را تمیز کنید.

به خاطر داشته باشید که از بین بردن لکه های خون از فرش ممکن است طول بکشد و به همین خاطر باید کمی صبود باشید تا فرشتان تمیز شود.

همانطور که می دانید قالیشویی میهن مجهزترین قالیشویی در تهران است و می توانید برای انجام خدمات مورد نیازتان با این مجموعه در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

درخواست خدمات

02122734475