بهترین قالیشویی در تهران

بهترین قالیشویی در تهران کجاست؟ آیا تا به حال از خدمات بهترین قالیشویی در تهران یعنی قالیشویی میهن استفاده کرده اید؟ در مطالب قبل شما را با 5 لکه اصلی فرش آشنا کردیم. شما می توانید با استفاده از خدمات این قالیشویی در تهران تعمیرات فرش نظیر ریشه بافی، شیرازه دوزی، دارکشی و همچنین شستشوی فرش را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این قالیشویی در تهران و همچنین نحوه تعمیر فرش اطلاعات بیشتری به دست آورید.

از قیچی استفاده کنید

اگر فرش شما گره خورده و یا ریش ریش شده است به جای اینکه این ریشه ها را بکشید باید با یک قیچی تیز آن ها را ببرید. این ریشه ها معمولا توسط حیوانات خانگی و یا تردد بیش از حد در قسمتی از فرش ایجاد می شوند.

لکه بری فرش

ممکن است لکه ایی سال ها روی فرش شما مانده باشد اما جالب است بدانید که با فوم اصلاح می توانید این لکه را حتی اگر روغنی باشد از بین ببرید. روی لکه را با فوم بپوشینید و نیم ساعت صبر کنید سپس با یک دستمال خشک آن را پاک کنید.

استفاده از چنگک مخصوص فرش

چنگک فرش( وسیله ایی مانند چنگال با دندانه های فلزی یا پلاستیکی) می تواند در روند بازسازی فرش کمک بسیار زیادی به شما کند. این ابزار را باید در خلاف جهت پرز های فرش بکشید. این کار باعث می شود فرش شما نو به نظر برسد. البته این وسیله برای فرش های بافته شده مناسب نیست.

بالا بردن کرک های فرش

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
ترفند هایی برای خشک کردن فرش( دوم)

فرش های کرک دار را خیلی سریع می توان بازسازی و ترمیم کرد. مقداری آب گرم را روی کرک ها بریزید و با درجه آهسته سوشوار آن را خشک کنید. همزمان با دست کرک ها را به بالا برگردانید. باید صبر کنید تا فرش کاملا خشک شود سپس روی آن راه بروید.

با استفاده از از خدمات بهترین قالیشویی در تهران می توانید از فرش های تمیز و سالم خود لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *