اگر به دنبال یک قالیشویی در تهران هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در تهران یعنی قالیشویی میهن است. شما می توانید با استفاده از خدمات این قالیشویی در تهران شستشوی فرش، ریشه بافی، شیرازه دوزی و همچنین سایر خدمات را در این مجموعه انجام دهید.

در مطالب قبل شما را با چند لکه اصلی فرش آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد از بین بردن سایر لکه هایی که ممکن است روی فرشتان ایجاد شود اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم.

از بین بردن لکه جوهر از فرش

لکه جوهر یکی از خطرناک ترین لکه هایی است که ممکن است روی فرش بیافتد. لکه جوهر را می توان به صورت های مختلفی پاک کرد. با استفاده از ترفند های زیر می توان این لکه را از روی فرش های گران قیمت و ارزشمند خود پاک کنید.

یک دستمال تمیز را به الکل آغشته کنید( هرچه درصد مواد شوینده و فعال بیشتر باشد کار بهتر انجام خواهد شد) دستمال را روی فرش قرار دهید و اجازه  دهید تا لکه خیس بخورد. مراقب باشید که اصلا دستمال را روی لکه نکشید. با اینکار ممکن است لکه جوهر روی فرش پخش شود. اجازه دهید تا چند دقیقه لکه مرطوب بماند سپس با جارو خیلی آرام آن قسمت از فرش را جارو بکشید.

ممکن است دوباره نیاز باشد تا لکه را به الکل آغشته کنیدحتی می توانید از اسپری مو، لاک پاک کن که مقادیر زیادی الکل دارند نیز استفاده کنید. حتی می تواانید از سرکه نیز برای از بین بدن لکه جوهر استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آموزش شستشوی ریشه فرش دستباف

قبل از انجام هر یک از این کار ها ابتدا محلول را روی یک قسمت نا معلوم از فرش امتحان کنید و اگر دیدی که برای فرش مشکلی پیش نیامد می توانید هر قسمت از فرش را که بخواهید لکه بری کنید.

برای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *