قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در تهران به عنوان یکی از مجهزترین و بهترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. همانطور که می دانید این مرکز ارائه دهنده خدمات بسیار عالی در زمینه شستشوی فرش، رنگرزی، رنگ برداری، ریشه بافی، شیرازی دوزی و همچنین برخی از خدمات خشکشویی مبلمان و موکت است. در مقالات قبل شما را با برخی از مهم ترین خدمات این قالیشویی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در مورد لکه برداری و شستشوی فرش در اختیارتان قرار دهیم. تا اگر به قالیشویی میهن که به عنوان بهترین قالیشویی در تهران زبان زد است دسترسی نداشتید بتوانید خودتان با استفاده از این آموزش ها شستشوی فرش را انجام دهید.

مواد لازم در شستشوی فرش و لکه بری

  • اجزای شوینده: نمک، بوره و سرکه سفید
  • لوازم مورد نیاز: جاروی بخار

دستور العمل شستشوی فرش

اول شستشوی فرش را با لکه های ایجاد شده شروع کنید سپس کل فرش را بشویید.

  1. جارو بکشید. طوری فرشتان را جارو کنید که انگار قبلا این کار را نکرده بوده اید. از 3 جهت فرش را جارو بکشید. مو، گرد و خاک و کثیفی های فرش را با جارو تمیز کنید.
  2. ¼ پیمانه نمک، ¼ پیمانه بوره و ¼ پیمانه سرکه را باهم مخلوط کنید. سپس روی لکه ها و کثیفی های عمیق این مخلوط را بریزید. اجازه دهید تا این مخلوط به عمق فرش نفوذ پیدا کند چند ساعت صبر کنید و روی آن را جارو بکشید.
  3. جاروی بخار را راه اندازی کنید، حتما می پرسید چرا از جاروی بخار یا بخار شوی استفاد کنیم؟ استفاده از بخار شوی باعث می شود تا اطمینان پیدا کنید که فرشتان را به نحو احست تمیز کرده اید و دیگر هیچ آثاری از لک بر روی فرش باقی نمانده است.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین قالیشویی سعادت آباد کجاست؟

در ادامه مقالات بهترین قالیشویی در تهران، آموزش های بیشتری در خصوص لکه برداری از فرش را در اختیارتان قرار خواهد داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *