قالیشویی مجیدیه

همانطور که می دانید دارکشی یکی از خدمات بهترین قالیشویی مجیدیه یعنی قالیشویی میهن می باشد.

برای استفاده از خدمات قالیشویی میهن که به عنوان مجهزترین و برترین قالیشویی مجیدیه و همچنین سایر مناطق تهران شناخته شده است می توانید سفارش خود را با تماس با کارشناسان ما به ثبت برسانید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از خدمات بهترین قالیشویی مجیدیه آشنا کردیم در ادامه همراه ما باشید تا در مورد دارکشی فرش اطلاعاتی به دست آورید.

دارکشی فرش یکی از خدمات بهترین قالیشویی مجیدیه( قالیشویی میهن)

آیا می دانید دارکشی فرش به چه معناست و به چه کاری دارکشی می گویند؟

به این خاطر که فرش های دستباف بسیاز ظریف و حساس می باشند لازم است تا دارکشی بر روی آن ها انجام شود. اگر به درستی این کار انجام نگیرد ممکن است به بافت فرش آسیب وارد شود و فرش های ارزشمند شما دچار کجی شوند.

به همین خاطر لازم استی تا دارکشی فرش انجام گیرد تا به فرش دستباف آسیبی وارد نشود. با استفاده از دارکشی می توان کجی ها و بافت های اشتباه را تصحیح نمود. البته لازم به ذکر است که فرش هایی که دارکشی می شوندممکن است بعد از چند سال به حالت اولیه برگردند. البته این عامل به کیفیت انجام کار بستگی دارد و در بهترین قالیشویی مجیدیه که همان قالیشویی میهن است شما می تواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات مربوط به فرش از جمله دارکشی فرش را انجام دهید.

همانطور که می دانید هنگامی که کناره ها و حاشیه فرش نا منظم باشد و کج شده باشد می توان با استفاده از خدمات دارکشی این مشکل را برطرف نمود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین قالیشویی در تهران و آموزش لکه بری فرش( بخش پنجم)

قالیشویی در مجیدیه

روش های رایج دارکشی عبارت اند از:

  • دارکشی قبلابکشی
  • دارکشی پرسی
  • دارکشی لولایی

جالب است بدانید که معمولا فرش های ماشینی نیازی به دارکشی ندارد. شما می توانید فرش های دستباف را با این روش بهبود بخشید.

اگر فرش شما بعد از گذشت مدتی و همچنین به خاطر شستن نادرست، ظاهری کج و نا مناسب داشته باشد، می توانید با استفاده از دارکشی این مشکل را برطرف کنید. هنگامی که از دور نگاه میکنیم فرش دارای خط کجی می باشد زیبایی و جلوه فرش دستباف شما را ا حد بسیار زیادی از بین برده است.

نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که حتما اگر می خواهید دارکشی را انجام دهید جنس نخ و کیفیت فرش را مورد بررسی قرار دهید تا آسیب بیشتری به فرش وارد نشود.

همچنین لازم است تا این کار توسط افراد متخصص در این زمینه انجام گیرد. به همیین خاطر قالیشویی میهن که به عنوان بهترین قالیشویی مجیدیه مورد اعتماد افراد قرار دارد می تواند یکی از مراکزی باشد که این خدمات را برای شما انجام می دهد.

یکی از روش ها و متد های دارکششی در قدیم لولایی بود که در این روش فرش را می خیساندند و سپس آن را به الوار های چوبی میخ می زدند و بعد با استفاده از برخی از ابزار ها از جمله چنگک فرش را می کشیدند و فرورفتگی های فرش را از بین می بردند. البته دیگر از این روش برای دارکشی استفاده نمی شود و روش های بهترین برای این کار استفاده می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
فواید استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در تهران( بخش دوم)

برای انجام چنین خدماتی می توانید از مجهزترین قالیشویی مجیدیه که قالیشویی میهن می باشد تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *