همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان بهترین و مجهزترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. در مطالب قبل در مورد این قالیشویی در تهران اطلاعات مهمی به دست آوردید. در مطالب قبل در مورد نحوه لکه بری از فرش اطلاعات مهمی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این قالیشویی در تهران و آموزش لکه بری فرش اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر نتوانستید فرش های گران قیمت خود را به این قالیشویی در تهران بسپارید نگران نباشید با آموزش هایی که به شما می دهیم می توانید خودتان برخی از شستشو ها و لکه بری فرش را انجام دهید.

در مطالب قبل در مورد انوع لکه ها و نحوه پاک کردن آن ها اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در اینجا می خواهیم در مورد پاک کردن سایر لکه ها اطلاعاتی در اختیارتان قرالر دهیم.

لکه ها و بوها: با استفاده از سرکه و صابون مایع می توانید لکه بری از فرش را انجام دهید. سرکه باعث از بین رفتن بوی ادرار می شود و اگر به درستی از این محلول استفاده کنید فرش شما نه بو می گیرد و نه لک می شود. ابتدا باید با یک حوله خشک و تمیز رطوبت را تا آنجایی که می توانید از فرش بگیرید. سپس منطقه مورد نظر را آبکشی کنید و محلول سرکه و صابون مایع را با استفاده از یک دستمال روی ناحیه مورد نظرتان بمالید و سپس اجازه دهید تا 15 دقیقه باقی بماند. حالا باید با یک دستمال یا حوله مرطوب روی لکه را آبکشی کنید و سپس آن را خشک کنید. ممکن است سرکه باعث رنگ دادن فرش شود پس ابتدا این محلول را روی گوشه ایی از فرش امتحان کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
هر آنچه در مورد مراقبت و نگهداری از فرش باید بدانید( بخش دوم)

شما می توانید  خدماتی نظیر دارکشی، شستشوی فرش، ریشه بافی، شیرازه دوزی و همچنین سایر خدمات مانند خشکشویی مبلمان و موکت را انجام دهید.

با فرستادن فرش هایتان به این قالیشویی در تهران از سلامت فرش خود اطمینان خاطر داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *