قالیشویی درتهران

همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در تهران شناخته شده است، این قالیشویی در تهران خدماتی نظیر دارکشی، شستشوی فرش، شیرازه دوزی و خشکشویی مبلمان و موکت و همچنین بسیاری از خدمات دیگر را به شما ارائه می دهد.

در مطالب قبل این قالیشویی در تهران در مورد لکه بری فرش،  شستشوی ریشه فرش و همچنین ترفند هایی برای خشک کردن فرش اطلاعاتی در اختیارتان قرار داد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد 5 لکه اصلی فرش اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

ممکن است طی حادثه ای فرش های زیبا و گران قیمت شما لک شود شما می توانید با سپردن فرش های خود به این قالیشویی در تهران از سلامت و پاکیزگی فرشتان اطمینان داشته باشید.

5 لکه اصلی کدام اند؟

لکه های ناشی از Kool-Aid ( نوعی شبربت مخلوط آب و شکر و پودر) می تواند بسیار وحشتناک باشد و فرش شما را کثیف کند. البته اگر از ترفند های مناسبی برای از بین بردن این لکه ها استفاده کنید می توانید حتی فرش های سفید را نیز به راحتی پاک کنید و نگران لک شدن فرشتان نباشید. از مراحل زیر می توانید برای پاک کردن شربت های رنگی استفاده کنید.

ابتدا با یک حوله تمیز و سفید لکه را خشک کنید. هرگز نباید حوله را روی لک بکشید چرا که ممکن است لکه عمیق تر شود تنها باید حوله را روی لکه قرار دهید.

می توانید از محلول سرکه سفید، مایع ظرفشویی وبطری اسپری آب استفاده کنید. ¼ پیمانه سرکه، 1 قاشق مایع ظرفشویی و یک بطری آب را پر کنید. این محلول را روی لک اسپری کنید و اجازه دهید تا 5 الی 10 دقیقه بماند. و سپس با یک دستمال تمیز و خشک آن را پاک کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خدمات ریشه بافی قالیشویی نیاوران

البته لازم به ذکر است که برخی از اسپری های مخصوص لکه بری فرش نیز بسیار موثر هستند و شما می توانید با استفاده از آن ها فرشتان را تمیز کنید.

در ادامه مقالات این قالیشویی در تهران شما را با سایر لکه های فرش آشنا می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *