قالیشویی در تهران

اگر به دنبال یک قالیشویی در تهران هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات فوق العاده قالیشویی میهن است. این قالیشویی در تهران بهترین خدمات مورد نظرتان را به شما ارائه می دهد. شما می توانید با استفاده از خدمات قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در تهران خدماتی نظیر شستشوی فرش، دارکشی، لکه برداری، شیرازه دوزی و بسیاری از خدمات دیگر را در این مجموعه انجام دهید.

در مقالات قبل شما را با چند لکه اصلی فرش آشنا کردیم و همچنین آموزش های لازم جهت لکه بری فرش را در اختیار شما قرار دادیم. در ادامه با این قالیشویی در تهران همراه باشید تا در مورد سایر لکه های اصلی فرش اطلاعات بیشتری به دست آورید.

قبلا گفتیم که نوشیدنی ها و شربت ها چفدر می توانند برای فرش شما مضر باشد. سایر لکه های مضر فرش کدام اند و چطور می توان ان ها را از بین برد؟

لکه هایی که حیوانات خانگی ایجاد می کنند.

بسیاری از کسانی که در خانه خود سگ یا گربه نگهداری می کنند با این لکه ها آشنا هستند. با استفاده از ترفند های زیر می توان بوی این لکه و همچنین خود آن ها را تا حد زیادی و یا به طور کلی از بین برد.

اول از همه باید تا جایی که می توانید لکه را تمیز کنید. یک دستکش دستتان کنید. اگر لکه مرطوب است نباید رویش را بمالید باید ابتدا با استفاده از یک دستمال دیگر رطوبت را به صورتی که دستمال را روی لکه قرار دهید و نکشید، بگیرید. این کار را تا زمانی که رطوبت لکه از بین می رود ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که نباید دستمال را روی لکه بکشید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
شستشوی فرش و آموزش های لازم

اگر لکه روی فرش خشک شده بود بهتر است تا کمی آن را نمدار کنید و با استفاده از شوینده های مخصوص لکه بر حیوانات خانگی فرش را تمیز کنید.

برای از بین بردن بوی بد فرش در این حالت می توانید ¼ پیمانه سرکه سفید را در آب حل کنید و به لکه ها اسپری کنید چند دقیقه صبر کنید، سپس فرش را خشک کنید.

در ادامه این قالیشویی در تهران شما را با سایر لکه های فرش و نحوه از بین بردن آن ها آشنا می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *