بهترین قالیشویی در غرب تهران کجاست؟ یک قالیشویی معتبر دارای چه ویژگی هایی می تواند باشد؟ همانطور که می دانید استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در غرب تهران باعث می شود تا دوام و ماندگاری فرش شما نیز بیشتر شود.

در مطالب قبلی شما را با نحوه مراقبت و نگهداری از فرش آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص رسیدگی به فرش به دست آورید.

یک قالیشویی در غرب تهران چه خدماتی را می تواند به شما ارائه دهد.

گفتیم که اگر بنا به دلایلی نتوانستید از خدمات این قالیشویی در غرب تهران استفاده کنید می توانید با آموزش هایی که به شما می دهیم فرش هایتان را شستشو دهید.

گفتیم که اگر می خواهید لکه های چربی را از روی فرش پاک کنید تنها با آب گرم نمی توانید این کار را انجام دهید و به شوینده نیاز دارید.

البته برای این کار لازم است تا ابتدا ماده شوینده را روی قسمت کوچکی از فرش امتحان کنید.

با استفاده از یک پارچه پشمی و نرم می توانید این کار را انجام دهید و روی گوشه ایی از فرش ماده شوینده را امتحان کنید. اگر مشکلی برای فرش پیش نیامد می توانید به طور کلی تمام قسمت های فرش را عوض کنید.

لکه هایی که بر پایه آب هستند.

خیلی سریع لکه را با یک حوله خیس مرطوب کنید. اجازه دهید تا حوله مقداری روی لکه باقی بماند سپس به آرامی لکه را با حوله پاک کنید.

این کار را تا زمانی که لکه از بین برود می توانید تکرار کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
شستشوی فرش بدون ماشین الات شستشو

لکه های خشک شده. برای از بین بردن لکه لکه های خشک شده می توانید می توانید از قالب های یخ استفاده کنید. ابتدا یک قالب یخ را روی لکه قرار دهید سپس بعد از اینکه آب شد با استفاده از مواد شوینده و حوله ایی تمیز لکه را پاک کنید.

برای استفاده از خدمات این قالیشویی در غرب تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *