اگر به دنبال یک قالیشویی در تهران هستید می توانید با انتخاب قالیشویی میهن فرش های ارزش مند و منحصر به فرد خود را به دستان توانمند و حرفه ایی کارشناسان بهترین قالیشویی در تهران بسپارید. همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان مجهز ترین قالیشویی در تهران شناخته شده است و علاوه بر شستشوی فرش خدمات دیگری نظیر، خششکشویی مبلمان و موکت، رنگرزی، رنگ برداری، چرم دوزی، دارکشی را به مشتریان عزیز عرضه می کند.

در مقالات قبل شما را با نحوه شستشوی فرش های شگی و پرز بلند آشنا کردیم. همچنین با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار جالبی در مورد آموزش شستشوی ریشه فرش و همچنین ترفند هایی برای خشک کردن فرش آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شستشوی فرش و همچنین شستشوی فرش شگی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که می دانید فرش های شگی و پرز بلند بسیار مدرن و زیبا هستند. و برای شستشوی آن ها باید دقت لازم را به کار ببرید. اگر می خواهید خودتان شستشوی فرش را انجام دهید و فرش شما شگی است باید با مراحل شستشوی فرش آشنایی داشته باشید. ابتدا فرش را باید جارو بزنید، فرش را برس بکشید و با محلول شستشو آن را بشویید. سپس می توانید فرش را آویزان کنید.

مرحله بعدی محافظت از فرش است. در این مرحله نباید اجازه دهید که فرش لک شود. برای اینکه فرش لک نشود می توانید از اسپری ضد لک استفاده کنید. می توانید فرش را اسپری کنید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. شانه کشیدن پرز های فرش به تمیز ماندن آن خیلی کمک می کند. وقتی فرش خشک شد می توانید فرش را سر جایش پهن کنید و از آن استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
دارکشی فرش چیست؟

برای استفاده از خدمات فوق العاده این قالیشویی در تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *