همانطور که می دانید قالیشویی میهن با سابقه ترین قالیشویی در تهران است. خدمات منحصر به فردی که این مجموعه در شستشوی فرش و گلیم و همچنین رنگرزی، رنگ برداری، شیرازه دوزی و همچنین خشکشویی مبلمان و موکت ارائه می کند جزو خدماتی استد که هر قالیشویی در تهران این خدمات را ارائه نمی دهد و یا اگر هم انجام دهد به کیفیت بهترین قالیشویی در تهران یعنی قالیشویی میهن نمی رسد.

در مقالات قبل شما را با راهنمای شستشوی فرش، شستشوی ریشه فرش و همچنین نحوه خشک کردن فرش آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شستشوی فرش های شگی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر بدانید فرش های شگی و پرز بلند را چطور تمیز کنید در صرف هزینه بسیار صرفه جویی خواهید کرد. تمیز کردن این نوع فرش های کار ساده ایی است اما به دقت نیاز دارد.

  • مرحله اول- فرش را جارو بزنید.

برای اینکه فرشتان را آماده شستشو کنید لازم است تا ابتدا آن را جارو کنید تا گرد و خاکش گرفته شود. این کار باعث می شود تا راحت تر بتوانید تشخیص دهید چه قسسمت هایی از فرش به شستشو نیاز دارد. می توانید با تکاندن فرش نیز گرد و خاک را از لای پرز های فرش خارج کنید.

  • مرحله دوم- فرش را مالش دهید.

برای اینکه پرز های فرش کاملا نرم و تمیز شود بهتر است تا پرز ها را شانه بنید. این کار را در موافق جهت پرز ها انجام دهید. می توانید با استفاده از یک محلول نرم کننده این کار را راحت تر انجام دهید.

  • مرحله سوم- فرش را آویزان کنید.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مجهزترین شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در غرب تهران

برای خشک کردن فرش های شگی بهترین شرایط محیطی خنک، خشک است. بهتر است تا فرش را با گیره لباس به جایی که امکانش هست آویزان کنید.

همانطور که گفتیم قالیشویی میهن بهترین قالیشویی در تهران با قیمتی بسیار مناسب خدمات شستشوی فرش را ارائه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *