قالیشویی در تهران

اگر به دنبال یک قالیشویی در تهران می گردید می توانید با خیالی آسوده قالیشویی میهن را انتخاب کنید قالیشویی میهن به عنوان مدرن ترین و حرفه ایی ترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. شما می توانید بدون هیچ نگرانی فرش های گران قیمت و دستباف و ابریشمی خود را به دستان ماهر و توانمند کارمندان این قالیشویی در تهران بسپارید. در مقالات قبل شما را با فواید استفاده از بهترین قالیشویی در تهران آشنا کردیم.

همانطور که می دانید برخی از خدمات قالیشویی میهن شامل چرم دوزی، ریشه بافی، شیرازه دوزی و همچنین شستشوی فرش است. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شستشوی فرش و همچنین نحوه نگهداری از فرش اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

اگر فرشی که کف منزل پهن می کنید تمیز باشد علاوه بر حفظ سلامت و محیط منزلتان گرم تر و زیبا تر به نظر می رسد. برای شستشو و تمیز کردن فرش ابتدا باید جنس فرش را در نظر بگیرید. شستشوی هر فرشی با دیگری متفاوت است. همچنین اندازه، ساختار و استایل فرش نیز در نحوه تمیز کردن آن تاثیر می گذارد. به طور کلی علاوه بر اینکه هر چند وقت یکبار باید از خدمات بهترین قالیشویی در تهران استفاده کنید به نکات زیر توجه کنید:

جاروکشی فرش برای از بین بردن گرد و غبار: هر چند وقت یکبار به طور منظم فرشتان را جارو بکشید تا گرد و خاک فرش گرفته شود. اگر فرش شما دو رو است دو طرف آن را جارو بکشید.

موی حیوانات خانگی را با برس از روی فرش تمیز کنید: برای پاک کردن موهایی که از حیوانات خانگی شما بر روی فرش ریخته شده است بهتر است تا برس را موافق خواب کرک ها روی فرش بکشید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین قالیشویی در تهران و آموزش لکه بری فرش( بخش پنجم)

هر سال فرش را پشت و رو کنید: رفت و آمد زیاد و تابش آفتاب ممکن است برای فرش مضر باشد. هر یکی دو سال یکبار به مدت دو سه روز فرش را پشت و رو بیاندازید تا فرش فرم اصلی خود را دوباره به دست آورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *