قالیشویی در تهران

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در تهران هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات قالیشویی میهن است. قالیشویی میهن به عنوان بهترین و مجهزترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. استفاده از خدمات این قالیشویی با سابقه درخشان خیال شما را از بابت شستشوی فرش بدون هیچ گونه آسیبی راحت خواهد کرد. در مقالات قبل شما را در شستشوی فرش راهنمایی کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد شستشو و تمیز کردن فرش توسط خودتان اطلاعات بیشتری به دست آورید تا اگر به بهترین قالیشویی در تهران دسترسی نداشتید بتوانید خودتان فرش های قیمتی و ارزشمندتان را پاکیزه نگهدارید.

همانطور که می دانید بهتر است تا هر سال فرش خود را به مدت دو تا سه روز پشت و رو کنید تا حالت و فرم فرش خراب نشود.

فرش های کوچک را بتکانید: اگر فرش شما کوچک باشد می توانید آن را ببرین بیرون و بتکانید تا گرد و غبار موجود در قالیچه گرفته شود.

راهنمای تمیز کردن فرش:

هر نوع فرشی به مراقبت های خاصی نیاز دارد. به راهنمای شستشوی هر فرشی دقت کنید تا بدانید از چه نوع شامپو فرش هایی برای شستشوی فرشتان استفاده کنید. به نکات زیر در شستشوی فرش دقت کنید:

گلیم

قبل و بعد از شستشوی فرش باید دوخت فرش را بررسی کنید. به توضیحات پشت فرش دقت کنید تا ببینید آیا گلیم شما قابل شستشو است یا خیر. اگر قابل شستشو هستند آن را در پاکت زیپ دار بالشت یا داخل کیسه های لباسشویی قرار دهید. سپس آن را با آب سرد و چرخ ملایم بشویید و به خوبی آبکشی کنید. و از جایی با ارتفاع کم  آن را آویزان کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین قالیشویی در غرب تهران و مهم ترین ترفند ها در نگهداری از فرش

گلیم را روی یک سطح سیمانی پهن کنید روی آن را فوم شستشو دهنده بریزید و با یک اسفنج یا برس نرم روی آن را موافق کرک ها برس بکشید سپس آن را به خوبی آبکشی کنید. قبل از اینکه گلیم را دوباره سر جایش پهن کنید اطمینان پیدا کنید که گلیمتان خشک شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *