قالیشویی در تهران

همانطور که می دانید بهترین قالیشویی در تهران، قالیشویی میهن است. اگر به دنبال قالیشویی در تهران هستید که فرش شما را به درستی شستشو دهد و هیچ آسیبی به فرشتان نرسد می توانید از خدمات این قالیشویی در تهران استفاده کنید. علاوه بر خدماتی مانند شستشوی فرش خدمات دیگری نیز از قبیل شیرازه دوزی، دارکشی و چرم دوزی در این قالیشویی انجام می شود.

در مطالب قبل شما را با خدمات این قالیشویی در تهران آشنا کردیم و در مورد چند لکه اصلی فرش اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید.

از بین بردن لکه قهوه

در مطالب قبل در مورد از بین بردن لکه های نوشیدنی ها و آلودگی هایی که حیوانات خانگی و پت ها ایجاد می کنند توضیح دادیم. در اینجا می خواهیم در مورد لکه های برخی نوشیدنی ها مانند قهوه روی فرش ایجاد می کنند صحبت کنیم. اگر قطره های قهوه روی فرش باقی بماند ممکن است خیلی دیر پاک شود و ظاهر فرش شما را خراب کند. وقتی قهوه روی فرش می ریزد لکه قهوه ایی مایل به زردی روی فرش می افتد که ممکن است با لکه هایی که حیوانات خانگی ایجاد می کنند اشتباه گرفته شود. با استفاده از ترفند های زیر می توانید لکه قهوه را تمیز کنید.

با یک حوله سفید لکه را خشک کنید.( حوله را روی فرش نمالید) اگر حوله کثیف شد آن را تعویض کنید و حوله لک شده را روی فرش نکشید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با 5 لکه اصلی فرش( بخش دوم)

با استفاده از محلول آب و سرکه سفید به آرامی لکه ها را تمیز کنید. سپس آن را آبکشی و تکرار کنید.

علاوه بر این می توانید با استفاده از شوینده ها و لکه بر های مخصوص لکه فرشتان را از این لکه های مزاحم پاک کنید.

همانطور که می دانید با استفاده از قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در تهران می توانید تمامی لکه های فرش را از بین ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *