بهترین قالیشویی در تهران

برای اینکه بهترین قالیشویی در تهران را بشناسید لازم است تا با خدماتی که بهترین قالیشوی در تهران ارائه می دهد آشنایی داشته باشید. همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان بهترین و مجهزترین قالیشویی در تهران شناخته شده است. در مقالات قبل شما را با مشخصات بهترین قالیشویی در تهران، همچنین نحوه شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در تهران آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با دیگر نکات قابل توجه بعد از خدمات بهترین قالیشویی در تهران آشنا کنیم و به اطلاع شما برسانیم که چقدر باید صبر کرد تا بتوان از فرش شسته شده در بهترین قالیشویی در تهران استفاده کرد.

نکته مهم در خشک شدن فرش بعد از شستشو مربوط می شود به سیستم تهویه و دمای اتاق.

بعد از شستشو و بخارشویی فرش نیاز دارد تا هرچه سریع تر خشک شود. یک فرش شسته شده بیش از 24 ساعت نباید خیس بماند. چرا که باکتری ها در فرش رشد پیدا می کنند و ممکن است فرش شما بو بگیرد.

حدود یک ساعت فرش باید در دمای 30 درجه سلیسیوس خشک شود. با باز گذاشتن در و پنجره ها می توانید به خشک شده سریع تر فرش و قالیچه کمک کنید تا هوا در فضا جریان پیدا کند و از رطوبت فرش کاسته شود.

اگر دما 20 درجه سیلیسیوس و یا سرد تر بود خشک شدن فرش ممکن است حدود 2 الی 3 ساعت طول بکشد. از بخاری برای گرم تر شدن محیط و خشک شدن سریع تر فرش استفاده کنید. می توانید دما را با هیتر به 22 تا 25 درجه برسانید اما باید اجازه دهید با باز ماندن در و پنجره هوا در فضای اتاق جریان پیدا کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین قالیشویی در تهران و آموزش لکه بری فرش( بخش دوم)

راه دیگری که می توانید سرعت خشک شدن فرش را بیشتر کنید استفاده از پنکه های پر قدرت با قدرت وزش بسیار شدید است که در این صورت فرش شما زود تر رطوبت خود را از دست می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *