قالیشویی

همانطور که می دانید بهترین و مجهز ترین قالیشویی در غرب تهران قالیشویی میهن است. برای شستشوی فرش از چه ترفند هایی استفاده می کنید؟

در مطالب قبلی شما را با نکاتی مهم در خصوص نگهداری و مراقبت از فرش آشنا کردیم در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد ترفند هایی برای قالیشویی در اختیارتان قرار دهیم.

برای شستشوی فرش و گلیم خود می توانید از خدمات منحصر به فرد این قالیشویی در غرب تهران استفاده کنید اما اگر می خواهید خودتان ترفند هایی را در مورد نحوه شستشوی فرش بدانید با ما همراه باشید.

قالیشویی

ترفند های مهم برای پاک کردن فرش

اصول لکه گیری

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد لکه گیری باید بدانید نکشیدن دستمال روی لکه ایی است که هنوز خشک نشده چرا که باعث پخش شدن لکه می شود. برای این کار لازم است تا حوله را روی لکه فشار دهید تا رطوبت آن گرفته شود سپس با استفاده از مواد شوینده آن را پاک کنید.

استفاده از سودای گاز دار

استفاده از سودای گاز دار نیز برای لکه گیری و پاک کردن فرش بسیار مناسب است. همچنین می توانید سرکه سفید را نیز برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده کنید.

برای این کار لازم است تا یک پیمانه سرکه سفید را با یک پیمانه آب در یک اسپری آب پاش مخلوط کنید  سپس روی لکه بپاچید. اجازه دهید تا 10 تا 15 دقیقه لکه خیش بخورد سپس با استفاده از یک حوله آغشته به سدا لکه را پاک کنید.

تا زمانی که لکه به طور کامل از بین نرفته است این کار را تکرار کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با خدمات مجهزترین قالیشویی در غرب تهران

زمانی که متوجه شدید لکه از بی رفته می توانید با آب ولرم لکه را آبکشی کنید.

در ادامه مقالات همراه ما باشیید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه شستشوی فرش در اختیارتان قرار دهیم.

برای استفاده از خدمات معتبر ترین قالیشویی در غرب تهران با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *