می 12 2019 0دیدگاه

آشنایی با خدمات مجهزترین قالیشویی در غرب تهران

اگر به دنبال یک قالیشویی در غرب تهران هستید بهتر است تا سری به بهترین قالیشویی در غرب تهران بزنید. این قالیشویی در غرب تهران چه خدماتی را به شما ارائه خواهد داد؟

میهن کارپت به عنوان بهترین و مجهزترین قالیشویی شناخته شده است و شما می توانید تمامی خدمات شستشوی فرش را از جمله خدماتی نظیر شستشوی فرش، رنگ برداری، رنگرزی، شیرازه دوری، چرم دوزی و همچنین خشکشویی مبلمان و موکت را از این قالیشویی بخواهید.

در مطالب قبل شما را با شستشوی فرش بدون ماشین آلات شستشو آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه شستشوی فرش اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر بنا به دلایلی نتوانستید از خدمات منحصر به فرد و ویژه این مجموعه بهره مند شوید می توانید از آموزش های این قالیشویی در غرب تهران استفاده کنید.

گاهی فرش شما خیلی کثیف نیست و نیازی به شستشو با مواد شیمیایی و شوینده های فرش را ندارد. آیا می دانید چطور می توان با استفاده از مواد طبیعی فرشتان را شستشو دهید؟

مواد لازم:

سرکه، مایع ظرفشویی و آب: یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را در یک سطل آب ولرم بریزید سپس ¼ قاشق چایخوری سرکه سفید را به آن اضافه کنید و هم بزنید. این محلول برای شستشو و تمیز کردن فرش با استفاده از یک ابر بسیار مناسب است و شما می توانید با استفاده از این محلول بدون هیچ گونه ماده شیمیایی فرشتان قسمت های لک شده فرش را تمیز کنید. البته بهتر است قبل از اینکه این محلول را به تمام قسمت ها بمالید در گوشه ایی از فرش امتحانش کنید.

گاهی ممکن است لک های فرش آنقدر هم عمیق نباشد که شما به شستشوی فرش در قالیشویی نیاز پیدا کنید و یا از مواد شیمیایی استفاده کنید. سعی کنید تا جایی که می توانید لک های کوچک و سطحی را با استفاده از روش های طبیعی از بین ببرید.

برای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در غرب تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

modir

Write a Reply or Comment

18 − 7 =