خشک کردن فرش

بهترین قالیشویی تهرانپارس کجاست؟ اگر ساکن تهرانپارس هستید حتما تا به حال با بهترین قالیشویی تهرانپارس یعنی قالیشویی میهن آشنا شده اید.

همانطور که می دانید این قالیشویی با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه شستشوی فرش و گلیم بسیار شناخته شده است. شما می توانید با خیالی آسوده تمامی فرش و گلیم خود را به این مجموعه بسپارید.

در مطالب قبلی شما را با نحوه لکه گیری فرش آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اگر به هر دلیل نتوانستید فرش هایتان را به بهترین قالیشویی تهرانپارس بفرستید به شما نحوه خشک کردن فرش بعد از شستشو را آموزش دهیم تا آسیبی به فرش هایتان وارد نشود.

قالیشویی تهرانپارس

نحوه خشک کردن فرش

خشک کردن فرش بعد از شستشو نکته بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. در غیر این صورت، فضای کوچک بین کفپوش فرش و کف، محلی تاریک و مرطوبی ایجاد می شود که محل مناسبی برای رشد باکتری و کپک است.

در روش ها و متد های خشک کردن فرش را به شما آموزش خواهیم داد:

ایجاد جریان هوا

بهترین راه برای خشک کردن فرش این است که در اتاق جریان هوا وجود داشته باشد. اگر فرش در اتاقی قرار دادر که دارای پنجره است، بهتر است تا پنجره را باز بگذارید تا هوا در فضا جریان پیدا کنید.

البته اگر هوا بارانی و برفی باشد این جریان هوا نمی تواند کمک چندانی به خشک شدن فرش بکند. در این صورت بهتر است تا پنجره را ببندید تا رطوبت کمتری وارد اتاق شود و از روش های دیگر استفاده کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
معرفی بهترین شوینده های خانگی برای شستشوی فرش

استفاده از پنکه

اگر فرش را دقیقا زیر پنکه پهن کنید می تواند به راحتی خشک شود. استفاده از پنکه در شرایطی که هوای بیرون مناسب نیست می تواند بهترین راه برای خشک کردن فرش باشد.

برای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی تهرانپارس می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *