قالیشویی

همانطور که می دانید قالیشویی میهن به عنوان بهترین قالیشویی در بلوار فردوس و همچنین سایر نقاط تهران شناخته شده است.

شما می توانید بهترین خدمات رنگرزی و همچنین سایر خدمات از قبیل شستشوی فرش و گلیم، چرم دوزی، رنگ برداری و همچنین دارکشی فرش را در این مجموعه انجام دهید.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین قالیشویی در بلوار فردوس آشنا کردیم و اطلاعاتی در مورد ریشه بافی فرش در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری را در مبه دستورد رنگرزی فرش به دست  آورید.

قالیشویی بلوار فردوس

رنگرزی چیست؟

همانطور که می دانید یکی از بهترین خدمات قالیشویی در بلوار فردوس که قالیشویی میهن می باشد، رنگرزی است.

تثبیت کردن یک ماده رنگ دار روی سطح مشخصی را رنگرزی می گویند. این ماده رنگی می تواند به سطح جسم بچسبد و ثابت شود یا به الیاف نفوذ پیدا کند.

یکی از نکات مهمی که در قالیشویی باید مورد توجه قرار گیرد این است که رنگ متناسب زمینه مورد نظر اصلی و همچنین سایر سطوح یا رنگهای کناری را مورد استفاده قرار دهد و نتیجه کار به شکلی باشد که رنگ به دست آمده در برابر سایش، نور، شستشو، مواد شیمیایی مانند اسیدها، بازها و حلال ها، حرارت، رطوبت، گرد و خاک و … دارای ثبات باشد و مقاومت و ماندگاری بالایی را به همراه داشته باشد.

به دو صورت می توان رنگرزی را انجام داد:

  • قبل از ریسیدن الیاف
  • رنگرزی کلاف نخ

برای رنگرزی به این دو روش الیاف یا کلاف نخ از وسیله ها و ابزار های متنوعی استفاده می شود. کارشناسان ما در قالیشویی میهن با بهرهگیری از برترین ابزار ها و وسایل خدمات  انتخاب رنگرزی را برای فرش های ارزشمند شما انجام خواهند داد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
بهترین قالیشویی در غرب تهران و مهم ترین ترفند ها در نگهداری از فرش

برای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در بلوار فردوس و همچنین سایر مناطق تهران با کارشناسان ما در قالیشویی میهن در تماس باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *