قالیشویی در غرب تهران

بهترین قالیشویی در غرب تهران کجاست؟ به خدمات چه قالیشویی می توان اطمینان کرد؟ در مطالب قبل شما را با ترفند ها و راهکار هایی برای شستشوی فرش آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد خدمات بهترین قالیشویی در غرب تهران اطلاعات بیشتری به دست آورید.

قالیشویی میهن به عنوان برترین و مجهزترین قالیشویی در غرب تهران ارائه دهنده خدماتی نظیر شستشوی فرش، دارکشی، شیرازه دوزی، ریشه بافی، چرم دوزی و …. می باشد.

شما می توانید فرش و گلیم خود را برای انجام بهترین خدمات به این مجموعه بسپارید، اما اگر به قالیشویی میهن دسترسی نداشتید می توانید با راهکار هایی که به شما ارائه می دهیم این خدمات را انجام دهید.

در مطالب قبل شما را با برخی از راهکار های بهترین قالیشویی درغرب تهران آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

  1. لکه بری با استفاده از الکل یا هیدروژن پروکساید

ابتدا روی گوشه ایی از فرش مقدار کمی از این محلول را امتحان کنید اگر فرش شما رنگ نداد می توانید به عنوان لکه بر روی لکه ها را با ییک حوله سفید لکه گیری کنید.

  1. بوی فرش را می توان با نمک از بین ببرید.

با استفاده از نمک می توانید بوی موجود در فرش را از بین ببرید. تنها کافی است تا نمک را روی فرش بپاشید اجازه دهید تا 15 الی 30 دقیقه بماند سپس روی فرش را جارو بکشید.

  1. با بافنده و شرکت مربوطه تماس بگیرید.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
مجهزترین قالیشویی در غرب تهران و آموزش مراقبت از فرش

می توانید از شرکت و یا فروشگاهی که فرش را خریداری کرده ایید در مورد شستشوی فرش راهنمایی بگیرید. از بافنده بپرسید که چطور بدون شوینده های شیمیایی می توانید فرش را تمیز کنید.

برای استفاده از بهترین خدمات این قالیشویی در غرب تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *