شماره تماس قالیشویی در نیاوران

بهترین قالیشویی نیاوران کجاست؟

قالیشویی میهن با توجه به سابقه طولانی و همچنین استفاده از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه ها و ماشین آلات با صداقت در عمل،سرعت عمل بالا و پشتیبانی 24 ساعته جزو برترین و باکیفیترین قالیشویی در نیاوران است.

این قالیشویی در نیاوران چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

یکی از برترین خدماتی که این قالیشویی می تواند برای شما فراهم کند شستشوی فرش و همچنین انجام برخی از تعمیرات و رفو گری فرش شما می باشد.
قالیشویی نیاوران

خدمات بهترین قالیشویی نیاوران (قالیشویی میهن)

  • یکی از خدماتیکه این مرکز می تواند به مشتریان خود ارائه دهد خدمات دارکشی فرش می باشد.

دارکشی فرش از جمله خدماتی است که در آن می توان فرش های دستباف را که دارای حاشیه های نادرست هستند تعمیر و درست نمود.

  • از دیگر خدمات مهم این مجموعه می توان به رنگ برداری اشاره کرد.

رنگ برداری از جمله خدماتی است که به وسیله آن می توان تمامی لکه ها و آثار به جای مانده بر روی فرش های گران قیمت و ارزشمند شما را پاک کرد.

  • شیرازه دوزی نیز از دیگر خدمات بسیار مهم این قالیشویی در نیاوران می باشد.

برای استفاده بهتر از خدمات یک قالیشویی لازم است تا با نحوه عملکرد آن ها آشنا شوید و به درستی بدانید که آن مرکز چه خدماتی را می تواند برای سلامت فرش و گلیم شما انجام دهد.

شیرازه دوزی فرش به خدماتی گفته می شود که در دو طرف طول فرش از ابتدا تا انتهای آن دوخته میشود.

این کار را به هدف افزایش مقاومت فرش در لبه‌ها انجام می دهند چرا که لبه‌ های جانبی فرش از دیگر قسمت‌ها بیش تر در معرض ساییدگی قرار می گیرد پس برای محافظت بیشتر عمل شیرازه دوزی فرش انجام می گردد. این کار دوام و ماندگاری فرش را افزایش می‌دهد.

شستشوی فرش از طریق بهترین قالیشویی نیاوران به طور متوسط ​​94٪ از مواد حساسیت زای خانگی را از بین می برد. حتی محلول شستشوی فرش یک محصول EPA Safer Choice است، به این معنی که برای شما، حیوانات خانگی و محیط خانه شما ایمن است.

به عبارت دیگر، تمیز کردن فرش توسط این مجموعه باعث تمیزتر و سالمتر شدن خانه شما خواهد شد.

شستشوی فرش با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود. با اخرین متد بخار شوی می توانید شستشوی فرش را انجام دهید، اگرچه ما در واقع از بخار برای تمیز کردن استفاده نمی کنیم. این روش تمیز کردن به ما امکان می دهد بدون هیچگونه مشکلی باقی مانده آلودگی، لکه ها و بوها را با خیال راحت پاک کنیم.

بنابراین دفعه بعدی که به تمیز کاری فرش حرفه ای نیاز داشتید، با استفاده از این مجموعه،

می توانید از فرایند استخراج آب گرم اختصاصی خود برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن استفاده می کنیم.

ما با استفاده از محلول تمیز کننده EPA Safer Choice که پس مانده ای باقی نمی گذارد، خاک، لکه ها و مواد حساسیت زا را از فرش شما خارج می کنیم.

تجهیزات قدرتمند شستشوی فرش عملاً تمام آب مصرفی در فرآیند تمیز کردن ما را استخراج می کند. این کار الیاف فرش شما را با حداقل رطوبت رها می کند، فرشی تمیز و تمیز به شما می دهد که ظرف چند ساعت سریع خشک می شود.

بررسی متد های قالیشویی و شستشوی فرش

در حالی که شما در انتخاب شرکت شستشوی فرش برای خانه یا محل کار خود نگران هستید، مهم است که انواع روش های شستشوی فرش را که توسط شرکت های مختلف استفاده می شود، مورد بررسی قرار دهید زیرا همه روش های شستشوی فرش برای فرش شما جواب نمی دهد.

شستشوی فرش با آب داغ

شستشو با آب داغ که معمولاً به عنوان تمیز کردن فرش به صورت بخار شناخته می شود، از آب گرم با فشار بالا برای تحریک الیاف فرش و حل شدن آلودگی فرش استفاده می کند.

این متد معمولاً شامل استفاده از ماده تمیز کننده بر روی سطح آلوده، زدن فرش با برس و به دنبال آن شستشو است. پس از استقرار ماده تمیز کننده برای مدت زمان کوتاهی در فرش، فرش توسط دستگاه تمیز کننده فرش “شسته” می شود تا ماده تمیز کننده کاملاً شستشو داده شود و در نهایت در دمای مطبوع خشک شود.

قالیشویی نیاوران

تمیز کردن یک فرش متوسط ​​3000 فوت مربع به طور معمول حدود 2 ساعت طول می کشد و خشک شدن آن حداقل 4 ساعت طول می کشد. اکثر شرکت ها توصیه می کنند که فرش را در اواخر بعد از ظهر تمیز کنید تا پس از تمیز کردن، فرش را در طول شب بگذارید خشک شود و صبح روز بعد کار دفتر دوباره به حالت عادی برگردد.

شامپو کردن فرش

شامپو کردن فرش شامپو تا زمان ورود فن آوری کپسول سازی در دهه 1970 محبوبیت داشت. اگرچه به نظر می رسد شستن کرک به شدت آلوده اما ضرر این فناوری با پشت سر گذاشتن مقدار زیادی بقایای کف مرطوب در فرش که مدت زمان زیادی طول می کشد تا خشک شود، هنگام خشک شدن چسبناک می شود زیرا پس از شستشوی سریع انجام نمی شود. کثیف شدن فرش باعث می شود این روش تمیز کردن محبوبیت کمتری نسبت به روش های دیگر داشته باشد.

فشرده سازی

در روش فوم فشرده سازی از شوینده های مصنوعی به عنوان پایه ای استفاده می شود که هنگام خشک شدن به صورت پودر متبلور می شود. ذرات خاک شل شده در الیاف فرش پس از خشک شدن کف تمیز کننده اعمال شده، درون پودر کپسول می شوند و در نهایت، پس از تمیز شدن کف، وکیوم می شوند.

تکنیک تمیز کردن فشرده سازی فوم از تکنولوژی شستشوی فرش پیشی گرفته است زیرا روش اول در هنگام تمیز کردن از آب کمتری استفاده می کند که در مقایسه با شستشوی فرش منجر به زمان خشک شدن کمتری می شود. تمیز کردن کپسول سازی کف توسط افرادی که طرفدار استفاده از محصولات دوستدار محیط زیست هستند، شست دریافت کرده است زیرا پس از تمیز کردن، در مقایسه با شستشوی فرش، مواد شیمیایی باقی مانده کمتری باقی مانده است.

روش Bonnet

این روش تمیز کردن فرش نتیجه خوبی را به همراه دارد زیرا این فرآیند عمدتا شامل شستشوی قسمت بالای الیاف فرش با استفاده از یک ماشین موتوری سنگین با یک پد چرخشی است که در محلول تمیز کننده غوطه ور شده است تا خاک را از سطح فرش جذب کند.

Bonneting در هتل ها محبوب است زیرا می تواند یک راه حل سریع برای شستشوی فرش در مکان های عمومی رفت و آمد ایجاد کند که نیاز به تمیز کردن فرش بدون رطوبت زیاد است و می تواند به سرعت خشک شود تا از ایجاد مزاحمت برای میهمانان هتل جلوگیری کند.

از آنجا که سرپوش، فرش را به طور عمیق تمیز نمی کند، پس از مدت کوتاهی کثیفی زیر فرش به سطح زمین برمی گردد و باعث می شود که فرش به سرعت دوباره کثیف شود.

برای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی نیاوران یعنی قالیشویی میهن می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

شماره تلفن های شعبه شمال تهران :

02122734409
02122734475