بهترین قالیشویی مجیدیه کجاست؟ آیا می دانید به هر قالیشویی نمی توان اعتماد کرد؟ شستشوی قالی یکی از مهم ترین نکاتی است که در سلامت و ماندگاری و دوام فرش های شما از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر به دنبال یک قالیشویی در مجیدیه هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا از خدمات قالیشویی میهن استفاده کنید.

آشنایی با خدمات بهترین قالیشویی مجیدیه

همانطور که می دانید میهن کارپت بهترین قالیشویی مجیدیه و همچنین سایر نقاط تهران می باشد. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات در زمینه شستشوی فرش و قالی اماده ارائه برترین خدمات قالیشویی به شما عزیزان می باشد.

برخی از مهم ترین خدمات قالیشویی میهن عبارت اند از: دارکشی، ریشه بافی، شیرازه دوزی، شستشوی فرش اعلا، چرم دوزی، رنگ برداری و همچنین بسیاری از خدمات دیگر می باشد.

این مجموعه در نظر دارد تا با ارائه برترین خدمات قالیشویی شستشوی فرش و گلیم شما را با مجهزترین و بهترین دستگاه های روز دنیا انجام دهد تا هیچگونه آسیبی به فرش و گلیم شما وارد نشود.

قالیشویی مجیدیه


انتخاب بهترین قالیشویی مجیدیه

در انتخاب قالیشویی لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. در انتخاب بهترین قالیشویی مجیدیه و همچنین سایر قالیشویی ها لازم است تا فاکتور های متعددی را بررسی کنید که برخی از آن ها را در این جا به شما معرفی خواهیم کرد.

شناخت روند شستشو

وقتی به دنبال یک قالیشویی در مجیدیه و همچنین سایر مناطق تهران و یا شهرستان ها هستید لازم است تا روند شستشوی فرش و گلیم را بررسی کنید. در این قالیشویی از چه تجهیزات و دستگاه هایی برای شستشوی قالی استفاده می شود؟ برخی از دستگاه ها ممکن است به فرش آسیب وارد کند به همین خاطر بهتر است تا در انتخاب قالیشویی به دستگاه ها و نحوه شستشو دقت کنید.

مقایسه قالیشویی های مختلف

یکی از تاثیر گذار ترین راه ها برای انتخاب قالیشویی مقایسه عملکرد چند شرکت مختلف با یکدیگر می باشد و لازم است تا در مورد خدمات مورد نیازتان لیستی تهیه کنید و قالیشویی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نظافت فرش حرفه ای  در بهترین قالیشویی مجیدیه جنوبی به این مهنی است که این مجموعه مجهز به فن آوری های تمیز کردن و طیف وسیعی از مواد پاک کننده موثر و ایمن است که ممکن است در فروشگاه های مواد شیمیایی موجود نباشد، برای مقابله با لکه های سرسخت با استفاده از حداقل مایعات که فاقد هرگونه ماده شیمیایی مضر است.

فناوری انقلابی خشکشویی قادر است فرش را با خیال راحت تمیز کرده و لکه های سرسخت را به طور مثر پاک کند.

این سیستم از ترکیب طبیعی استفاده می کند که مانند میکرو اسفنج برای جذب خاک درون فرش کار می کند.

این سیستم تمیز کردن فرش در کجهز ترین قالیشویی منطقه مجیدیه شمالی که با انواع مواد پاک کننده لک برای انواع مختلف لکه ها زره پوش شده است، قادر به تمیز کردن و تمیز کردن کاملاً در کمترین زمان انجام می شود.

در طول تمیز کردن و تمیز کردن، نیازی به برداشتن مبلمان نیست

زمان خشک لازم نیست، تضمین شده!

روش تمیز کردن فرش موثر “درون”

خاک را از عمق توده های فرش پاک می کنید.

رنگ فرش کسل کننده را تازه کنید.

لطافت و نرمی موهای تخت فرش را بازیابی می کند.

انواع مختلف لکه ها و لکه ها را به طور موثر پاک کنید. توجه: نتیجه به ماهیت لکه ها بستگی دارد.

بدون باقیمانده شیمیایی

با استفاده از ترکیب طبیعی زیست تخریب پذیر

هیچ لکه ای از آب و باقی مانده های شیمیایی باقی نمی گذارد.

فرش شما نه تنها تمیز بلکه ضد عفونی خواهد شد.

باکتری ها، قارچ ها و سایر موجودات ریز موجود در فرش را از بین می برد.

شستشو یا ضد عفونی کردن فرش ها

تمیز کردن فرآیند پاک کردن مواد ناخواسته مانند گرد و غبار، آوار و سایر ناخالصی ها از یک شی یا محیط است.

روش تمیز کردن که ما بیشتر با آن آشنا هستیم، شستن با آب و نوعی صابون یا مواد شوینده است، چه با دست و چه با ماشین. برای تمیز نگه داشتن محیط ، ما کار سختی را می کنیم که کف زمین را بشوییم، فرش ها را با جاروبرقی پاک کنیم یا لباس های خود را بشوییم.

در حالی که تمیز کردن قادر است گرد و غبار و ذرات بزرگتر را از بین ببرد، تمیز کردن به تنهایی برای از بین بردن میکروارگانیسم ها مانند باکتری ها و ویروس ها کافی نیست. برای مقابله با این موارد، مانند استفاده از مواد ضد عفونی کننده، باید اقدامات بیشتری انجام شود.

ضد عفونی کردن فرش

ضد عفونی کننده استفاده از عوامل شیمیایی (ضد عفونی کننده ها) یا بعضاً نور ماورا بنفش نوع C (UV C) برای غیرفعال سازی یا از بین بردن باکتری ها و ویروس ها در سطوح سخت غیر منفذی است.

ضد عفونی کننده ها یا UV C با تخریب دیواره سلول یا تداخل در متابولیسم باکتری ها و ویروس ها کار می کنند و به طور مکرر در بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز مراقبت از کودکان، آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. حتی با سپردن فرش هایتان به بهترین قالیشویی مجیدیه خیالتان از بابت ضد عفونی شدن فرش ها راحت باشد.

به منظور از بین بردن موثر باکتری ها و ویروس ها، مواد ضد عفونی کننده باید حاوی مواد موثره باشند. در این دوره که ما در حال مبارزه با COVID 19 هستیم، بهترین قالیشویی مجیدیه یعنی میهن کارپت لیستی از مواد موثری را که برای از بین بردن موثر ویروس کرونا مورد نیاز است، ارائه کرده است.

ممکن است بسیاری از ما تصور کنیم که با نظافت منظم، می توانیم خانه ها و دفاتر خود را تمیز و ایمن نگه داریم. با این حال، واقعیت این است که تمیز کردن منظم باکتری ها و ویروس های مضر را که ممکن است سهواً روی دست یا لباس خود بیاوریم، از بین نمی برد.

برای اطلاع دقیق از خدمات بهترین قالیشویی مجیدیه یعنی قالیشویی میهن با کارشناسان ما در تماس باشید.

شماره تماس شعبه جنوب و شرق تهران:

02155077010

02155067010