قالیشویی سعادت آباد

اگر به دنبال یک قالیشویی در سعادت آباد هستید و می خواهید فرش های ارزشمند خود را برای شستشو به آنجا بفرستید می توانید از خدمات منحصر به فرد قالیشویی میهن استفاده کنید.

این مجموعه با بهره گیری از آخرین تکولوژی روز دنیا در زمینه شستشوی قالی آماده ارائه بهترین خدمات به شما عریران می باشد و به عنوان بهترین قالیشویی سعادت آباد شناخته شده است.

قالیشویی میهن به عنوان مجهزترین قالیشویی در منطقه سعادت آباد و همچنین سایر مناطق تهران فعالیت می کند.

آیا می دانید برای مراقبت از فرش هایتان باید چه کار هایی را انجام دهید و به چه فاکتور هایی اهمیت دهید؟

روی مناطق پر رفت و آمد متمرکز شوید. برای تمیز کردن لکه های سخت، با پاک کننده فرش پودری یا فوم، این کار را انجام دهید.

شستشوی فرش

لازم است تا در هنگام استفاده از مواد شوینده حتما طبق دستورالعمل نوشته شده روی مواد شوینده عمل کنید.

تا جایی که می توانید با کفش روی فرش راه نروید و اجازه ندهید فرش هایتان خاک بگیرند.

بعد از هر بار رفت و آمد مهمان به داخل منزل لازم است تا حتما فرش ها را جارو بزنید تا آلودگی ها و لک ها روی فرش به مدت طولانی باقی نمانند.

بهتر است تا برای شستشوی فرش حتما از یک مرکز معتبر و شناخته شده مانند بهترین قالیشویی سعادت آباد که قالیشویی میهن است کمک بگیرید تا اطمینان پیدا کنید آسیبی به فرش های شما وارد نمی شود.

نحوه شستشوی فرش از اهمیت بسیار بلایی برخودار می باشد که متاسفانه تمامی قالیشویی ها این اصول و قوائد را رعایت نمی کنند بنابراین ممکن است با فرستادن فرش هایتان به یک قالیشویی نا معتبر شاهد آسیب هایی که به فرشتان وارد شده است باشید.

برای اطلاع از آدرس قالیشویی در سعادت آباد با کارشناسان ما در قالیشویی میهن در تماس باشید.

آیا در مورد فرش های دستباف اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید قالیشویی میهن یک قالیشویی خوب در سعادت آباد است که بدون اینکه به فرش و گلیم شما کوچک ترین آسیبی وارد شود می تواند کلیه فرش هایتان را با مجهز ترین دستگاه ها شستشو دهد؟

فرشهای پارسی و شرقی یک شکل هنری باستانی است که در سراسر آسیای میانه و کشورهایی مانند ایران، پاکستان، افغانستان، هند، نپال، چین و روسیه رواج دارد. قدیمی ترین فرش دستباف موجود، فرش پازیریک است که مربوط به قرن 5 قبل از میلاد است.

فرشهای ایرانی و شرقی در الگوهای و رنگهای متنوعی دیده می شوند که تأثیرات منطقه ای نقش بزرگی دارند. به عنوان مثال، بسیاری از نقش های موجود در فرشهای قبیله ای از منطقه خاصی سرچشمه گرفته اند، مانند نقش های Tekke در قالی های بوخارا. بعضی اوقات با اتحاد دو قبیله، نقوش خاص نماینده هر قبیله در یک طرح جدید ادغام می شدند.

بسیاری از طرح های فرش ایرانی نام خود را از شهری که در آن سرچشمه گرفته اند، می گیرند. به عنوان مثال، کاشان طرحی بسیار معروف فرش ایرانی است که به نام شهر باستانی کاشان در ایران مدرن نامگذاری شده است. این طرح خاص دارای یک زمینه با یک سری اشکال گل خمیده و خاکی است و باغی مانند پس زمینه، اغلب با یک مدالون مرکزی ایجاد می کند.

فرشهای قبیله ای در مقایسه با فرشهای ساخته شده از شهر که اغلب طرحهای پیچیده تر و شلوغ تری دارند، از لحاظ هندسی و الگوی ساده تر هستند. در این شهر فرشهای ساخته شده با الگوهای منحنی دقیق، در ابتدا توسط کاخ سفید به کاخهای زینتی سفارش داده می شدند. به عنوان مثال، در بسیاری از موارد، الگوهای خاص سفارش داده می شود، امپراطوران مغول به بافندگان و طراحان مأموریت دادند که از شکارهای خود در فرشها استفاده کنند و منجر به ظهور فرش های شکار شود.

برای استفاده از خدمات بهترین و معتبرترین قالیشویی سعادت آباد با کارشناسان ما در تماس باشید.

درخواست خدمات
02122255350