بهترین قالیشویی نیاوران

آیا می دانید بهترین قالیشویی نیاوران کجاست؟ قالیشویی میهن به عنوان مجهزترین و بهترین قالیشویی میهن شاخته شده و مورد اعتماد مشتریان می باشد.

در مطالب قبلی شما را با مجهزترین قالیشویی مجیدیه آشنا کردیم. در ادامه هراه ما باشید تا در خصوص قالیشویی میهن که به عنوان بهترین قالیشویی نیاوران شناخته شده اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

خدمات بهترین قالیشویی نیاوران

همانطور که می دانید قالیشویی میهن خدماتی از جمله دارکشی، ریشه بافی، شیرازه دوزی، شستشوی فرش اعلا و حتی چرم دوزی را نیز با حرفه ای ترین و ماهر ترین متخصصین فرش انجام می دهد.

انواع مختلفی از شستشوی فرش حرفه ای وجود دارد که همه آنها برای از بین بردن آلودگی فرش شما هستند. در آخر همه آنها یک کار را انجام می دهند، اما انواع تمیز کردن فرش یکسان نیست. برخی در انواع مختلف فرش بهتر کار می کنند و برخی دیگر در مناطق پرتردد عملکرد خوبی دارند. بهترین نوع آن به خانه شما بستگی دارد.

بهترین نوع تمیز کردن فرش حرفه ای چیست؟

قبل از اینکه بهترین نوع خدمات حرفه ای شستشوی فرش را بررسی کنیم، بیایید در مورد همه گزینه های شما، از جمله extraction آب گرم، شستشوی فرش و خشکشویی فرش صحبت کنیم.

extraction آب گرم

شما احتمالاً درباره این نوع تمیز کردن فرش شنیده اید زیرا بیشتر به آن تمیز کردن  با بخار گفته می شود. تمیز کردن بخار همانطور که از اسم بخار استفاده می شود کار می کند فرش ابتدا با یک پاک کننده شیمیایی که به معنای بلند کردن خاک و هر چیز دیگری است که ممکن است در الیاف فرش شما گیر کند، تهویه می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خدمات بهترین قالیشویی مجیدیه

سپس آب داغ شده تحت فشار قرار می گیرد تا بخار شود قبل از اینکه به فرش تزریق شود. بعد از حدود 15 دقیقه، همه اینها با خلا مکیده می شوند.

تمیز کردن بخار برای از بین بردن آلودگی های ریشه دار و لکه های عمیق بهترین عملکرد را دارد و هیچگونه پسماند و بویی در فرش شما ایجاد نمی کند. به خصوص اگر حیوانات خانگی دارید، این بهترین روش برای از بین بردن لکه های بدبو است. تنها مشکل شما ممکن است هزینه باشد و اینکه شما باید مدتی صبر کنید تا فرش خشک شود.

بهترین قالیشویی نیاوران

شستشوی فرش

بیشتر مردم فرش های خود را دیگر با شامپو نمی شویند، اما این هنوز یک گزینه مناسب است. همانطور که انتظار دارید وقتی محلول تمیز کننده ای را به شکل کف مرطوب وارد فرش می کنید، کار می کند. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که کف می تواند پس مانده ای از خود به جا بگذارد و لازم است به یاد داشته باشید که پس از استفاده از شامپو، فرش را آبکشی کنید. این باعث می شود احساس چسبندگی در موکت های شما کم شود.

این روش ممکن است برای بعضی از افراد کار زیادی باشد، زیرا شما باید نه تنها محلول را استفاده کنید بلکه باید آن را آبکشی کنید. دوباره هزینه کمتری نسبت به ماشین آلاتی که برای تمیز کردن بخار نیاز دارید است.

تمیز کردن فرش به روش خشک

راه حل هایی وجود دارد که می توانید در فروشگاه خریداری کنید و به شما در تمیز کردن فرش کمک می کند. شما فقط باید این محلول های پودر را در بالای فرش خود تکان دهید. این محلول برای جذب خاک موجود در فرش شما کار خواهد کرد، بنابراین پس از 15 دقیقه می توانید خلا آن را بگیرید. اگر به دنبال یک نوع تمیز کردن سریع هستید، این روش ایده آل است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهنمای خشک کردن فرش

اگر کفپوش جیر مانند دارید که در صورت خیس شدن مستعد آسیب و جمع شدن هستند، این یک روش عالی است. برای این نوع فرش ها، تمیز کردن خشک بهترین گزینه است.

این یک روش مناسب است زیرا زمان خشک شدن بسیار کم است و انجام آن آسان است. ممکن است شما از مواد شیمیایی سخت مورد استفاده در این محلول ها خوشتان نیاید و نباید سعی کنید از این ماده برای فرش های پرزدار، که می تواند مخلوط پودر را به دام بیندازد، استفاده کنید.

شستشو با فوم

شما توانایی تمیز کردن با فوم را نیز دارید. درست مانند پودر، یک محلول تمیز کننده به طور مساوی در سطح فرش توزیع می شود، اما بعد از آن به فوم تبدیل می شود. سپس فوم را با یک برس چرخان در فرش خود کار می کنید. هنگامی که فوم برای مدتی نشست، می توان آن را با جارو برقی از بین برد و از آنجا که فوم و آب بسیار کمی وجود دارد، این برای فرش های حساس به آب مفید است.

حدود یک ساعت زمان نیاز دارید تا صبر کنید تا فرش خشک شود و دوباره برای استفاده آماده شود، که سریعتر از سایر گزینه ها است. هرچند لزوماً نخواهید توانست خاکی را که به طور عمیق در موکت فرو رفته است، بدست آورید.

نتیجه

از نظر بهترین گزینه شستشوی فرش، این کاملاً بستگی به خواسته شما دارد. اگر می خواهید بیشترین میزان آلودگی را بدست آورید، استخراج آب گرم ممکن است بهترین باشد. اگر فرش هایی دارید که با آب به خوبی کار نمی کند، تمیز کردن کف یا تمیز کردن خشک موکت بهتر است. شامپوی فرش نیز به عنوان گزینه ای ارزان تر و در عین حال وقت گیر تر وجود دارد. اینکه شما از کدام روش استفاده می کنید بستگی دارد که بهترین روش برای فرش شما باشد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهکار های بهترین قالیشویی در غرب تهران برای شستشوی فرش

برای شستشوی فرش ها در بهترین قالیشویی نیاوران یعنی قالیشویی میهن می توانید با کارشناسان ما با شماره 02122734475 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *