همانطور که می دانید قالیشویی میهن را می توان به عنوان بهترین قالیشویی در بلوار فردوس و همچنین سایر مناطق شناخت.

یکی از مهم ترین خدماتی که قالیشویی میهن در نمایندگی بلوار فردوس در منطقه غرب و شرق ارائه می دهد شستشوی فرش و گلیم است.

همچنین شما می توانید بهترین و بروزترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن از نمایندگی های قالیشویی میهن در سراسر تهران بخواهید.

برخی از خدماتی که مجهز ترین قالیشویی در بلوار فردوس ارائه می دهد خدماتی از قبیل شستشوی فرش و گلیم، شیرازه دوری، دارکشی، خشکشویی مبلمان و موکت، چرم دوزی، ریشه بافی و … می باشد.

اگر در مورد ریشه بافی فرش اطلاعاتی ندارید می توانید در مورد خدمات بهترین قالیشویی در بلوار فردوس که قالیشویی میهن است اطلاعاتی به دست آورید.

قالیشویی

خدمات ریشه بافی قالی به روش مغزی

در این روش ابتدا نخ مخصوص چله که کمی نازک تر از نخ چله قایل می باشد را سوزن می کنند. اگر فرض را بر این بگیریم که قالی 40 رج داشته باشد از نخ چله 50 رج استفاده می شود و دو سر نخ را به هم نزدیک می سازند.

روش دیگری نیز برای ریشه بافی مورد استفاده قرار می گیرد که عبارت اند از:

در این روش  ریشه های قالی را از ته می برند و چله با استفاده از رجشمار مناسب انتخاب می کنند. و با سوزن مطابق شکل به قالی متصل می کنند.

طریقه اتصال قالی بر روی کارگاه و یا چهار چوب عبارت اند از : این کار قالی را از پشت بر روی کارگاه با میخ وصل می کنند و ریشه ها را بر روی میخهایی که در بالای کارگاه نصب شده است، قرار می دهند و محکم آن را می سازند. به طوری که ریشه ها شل نشده باشند. سپس، چوبی را به عنوان چوب هاف بین چله زیر و رو قرار می دهند.

بنابراین اگر به دنبال یک قالیشویی در فردوس هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نمایندگی های قالیشویی میهن یعنی قالیشویی بلوار فردوس شرق و قالیشویی بلوار فردوس غرب می باشد.

برای استفاده از خدمات مجهزترین قالیشویی در بلوار فردوس با کارشناسان ما در قالیشویی میهن در تماس باشید.